Akciğer Şurubu Nedir? Faydaları Nelerdir?

Günümüzün en büyük sorunu rahat nefes alamamak. Artık çoğu insan temiz ve rahat nefes alamıyor ve bu problemle yaşamaya çalışıyor. Bu durumun birçok sebebi olabilir. Örneğin; gün içerisinde çok sigara içmek, çok fazla sigara dumanına maruz kalmak, kirli havalar, bronşit, astım, koah…

Tüm bu sorunların ortak özelliği rahat rahat nefes almayıengellemesi. Bunun için çok insan çözüm aramakta fakat tam olarak etkili birtedavi bulamamaktadırlar. Ya da bulunan tedaviler oldukça uğraşlı olduğundangünlük hayatın yoğunluğu ve stresiyle beraber yapılamamakta ve ertelendikçeertelenmektedir. Peki akciğer şurubu buna nasıl fayda etmekte? Akciğer şurububir ilaç mıdır?

Akciğer şurubu nefes almaya nasıl yardım ediyor?

İçeriğinde nefesi nefes almayı kolaylaştıran bitkiler olan bu şurup %100 bitkisel bir üründür. Bir hastalığı tedavi için kullanılmamalıdır. Destekleyici bir ürün olan bu şurup semptomları azaltır ve kolay nefes almaya nefes yolunun temizlenmesine yardımcı olur. Hastalık tedavisinde kullanılmasa da faydası sayesinde hastalığın belirtilerini oldukça hafifletir. Fakat bunun için düzenli olarak kullanım gerekmektedir. Günde bir kez kullanılması yeterli olan bu ürün düzenli olarak ortalama bir ay kullanıldığında akciğerlerdeki zararlı maddeleri dışarı atarak rahat nefes almayı sağlar. Düzenli kullanıldığında akciğerleri tamamen temizleyebilmektedir. Özellikle sigara içen ya da sigara dumanına maruz kalan kişiler böyle bir ürüne oldukça fazla ihtiyaç duymaktadırlar.

Tek başına bir bitki de bu ferahlamaya yardımcı olabilir fakat bu %100 doğal bitkisel birleşim tüm faydalı bitkileri bir araya toplayarak en fazla faydayı sağlamaktadır. İçerisinde yeşil çilek, zencefil, safran, dağ nanesi ve meyan kökü bulunmaktadır özellikle zencefilin akciğer için faydaları oldukça fazladır:

  • Güçlü bir antioksidan ve akciğere en iyi gelen bitkilerden biri olan zencefil, akciğerdeki zehirli maddeleri dışarı atmada oldukça başarılıdır. Vücutta terleme ve sıcaklık da meydana getirdiğinden toksinleri terleme yoluyla da attırmaktadır. Aynı zamanda solunum yollarını açma gibi bir etkisi de vardır.

 Tamamen bitkisel olduğundan hiçbir zararı olmayan bu ürünü günde bir defa istediğiniz saatte kullanabilirsiniz. Ürünün üzerinde de kullanma talimatı bulunmaktadır. Eğer içerisindeki ürünlerden birine alerjiniz varsa mutlaka doktor gözetiminde kullanmalısınız.