Datça Acıbadem Macunu İçeriğinde Neler Bulunur

Tüm dünyada sigaranın ne kadar zararlı olduğu ve vücuda ne kadar zarar verdiği bilinmektedir. Özellikle ülkemizde zararları bilinmesine rağmen yoğun bir şekilde tüketilmektedir. Sigarayı bırakmak içerisinde bulunan bağımlılık yapıcı maddeler yüzünden zor olabilir. Birçok kişi bırakmaya çalışır ama sigaranın oluşturduğu bağımlılık sebebiyle sigarayı bırakamaz. Sigara içen kişilerin akciğerleri içmeyenlerden daha kötü duruma gelmektedir. Sigaranın vücudumuza verdiği zararları sayarak bitiremeyiz. Özellikle akciğerimize verdiği zarar çok büyüktür sonucu kullanıcının hayatına sebep olabilir. Bazı kişilerde uzun süreli kullanıma bağlı olarak bazı hastalıklar meydana gelmektedir. Astım, Bronşit, Akciğer kanseri ve Koah gibi akciğer hastalıkları meydana gelmektedir. Sigarayı ne kadar uzun süre tüketirseniz bu hastalıklara yakalanma olasılığınız o kadar artar. Bu gibi hastalıkların yaşamaması için çok geç olmadan sigaranın bırakılması ve akciğerlerini temizlemesi gerekir. Sigarayı bırakmak isteyenler veya sigarayı bırakmak isteyip bırakamayan kişiler için üretilmiş olan Datça Acıbadem Macunu düzenli kullanımda kullanıcıların akciğerlerini temizler.

Datça Acıbadem Macunu hiçbir yan etkisi bulunmayan doğal bir üründür. Datça Acıbadem Macunu kısa süreli kullanımda öksürüğü azaltır ve daha iyi nefes almanızı sağlar. Sürekli olarak solunum sıkıntısı çeken kişilerde etkili bir ürün olan Datça Acıbadem Macunu uzun süreli kullanıma uygundur. Akciğerlerde sigaranın bıraktığı zararlı maddeleri temizleyerek daha iyi nefes almanızı ve öksürüğünüzün kesilmesini sağlar. Koah hastalarının daha iyi nefes almasını ve rahat bir uyku geçirmesini sağlar. Kullanıma başladıktan sonraki 10 gün içerisinde akciğerlerdeki atıkları temizlemek için balgam atmanıza sebep olur.

Datça Acıbadem Macunun içeriği tamamen bitkisel ve doğaldır. Hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. İçeriğinde Acıbadem ezmesi, Kavrulmuş Zencefil, Kaynatılmış Meyan kökü ve Lavanta çiçeği balı bulunmaktadır. Acıbadem ezmesi Akciğerlerinizi yumuşatır ve akciğerlerinizdeki atıkların atılmasına yardımcı olur. Kavrulmuş Zencefil Akciğer kanallarını genişleterek nefes darlığına engel olur. Kaynatılmış Meyan kökü sayesinde Akciğerlerinizdeki zehirleri balgam yolu ile dışarı atar. Lavanta Çiçeği Balı Datça Acıbadem Macunun tadının acı olması sebebiyle bal ile tatlandırılarak daha kolay tüketilebilir bir hal almasını sağlar.