Datça Macunu – Acıbadem Macunu Sipariş

Datça macunu veya bir diğer adıyla Acıbadem macunu Türkiye’de tamamen yerli imkanlarla üretilen ve akciğer detoksu yapmanıza yardımcı olan bitkisel bir üründür. Akciğerle ilgili olan neredeyse bütün hastalıkları giderme konusunda oldukça etkilidir. Koah hastaları, astım hastaları, sigara kullananlar bu ürünü kullanarak hem daha rahat nefes alabilirler hem de hastalıklarında gerileme gözlemleyebilirler. En baba sigara tiryakileri bile Datça macunu kullanarak sigarayı bırakabilirler. 

Bizi tavsiye eden Uzman Doktorlar tarafından ismi genellikle “Akciğer Detoksu” olarak bilinen ürünümüz, Muğla’nın Datça ilçesinde tamamen organik bir şekilde yetiştirilen bademlerden ve üzerine akciğer temizliği için işe yarayan diğer bitkilerden oluşmaktadır. Acıbadem macunu denmesinin sebebi badem ve diğer karışımların oldukça acı bir tada sahip olmasından dolayıdır. Bu nedenle karışımımızın içerisine akciğer detoksu yaparken ağzınızın tadı da bozulmasın diye organik bal ekledik. Sigarayı bırakmak isteyenler için %100 doğal ve %100 etkili bir ürün piyasaya sürdük.

datça acıbadem macunu

Datça Macunu Nedir?

Datça macunu tamamen bitkisel karışımlardan elde edilmiş, ülkemizde %100 yerli üretilen bir üründür. Sigarayı bırakmak isteyenler için üretilmiştir. Aynı zamanda koah hastalığı gibi ciddi akciğer rahatsızlığına sahip kişiler için akciğer detoksu etkisi göstererek akciğerleri temizleyen bir üründür. Türk doktorlarımızın özellikle sigarayı bırakmak isteyenlere önerdiği bu akciğer temizleyici macun ne işe yarar diye soranlar için aşağıda sizler için listeledik.

 • Akciğerleri %87 Temizler (60 Gün Sonunda)
  Ürünün içerisindeki acıbadem macunu ile ciğerler yumuşar, meyan ve zencefil kökü ile tamamen temizlenir.
 • Öksürük Keser ve Balgam Attırır
  Öksürüğü ilk 10 gün sonrasında keser ve hemen balgam attırır. %100 Doğal tek balgam attıran üründür.
 • Sigara Nedeni ile Tahriş Olmuş Cildi Tamamen Yeniler
  Sigaranın neden olduğu cilt zehirlenmesini keser ve cildiniz eski haline dönerek kolajen üretmeye başlar.
akciğer detoksu macunu

Datça Macunu İçeriği?

Datça Acıbadem Macunu %100 doğal ve bitkisel içeriklerden oluşturulmuştur. İçerisinde hiçbir kimyasal madde barındırmamaktadır ve bu nedenle hiçbir yan etkisi de bulunmaz. Uzman Doktorlarımız tarafından belirlenen bitkisel içeriği sayesinde sigarayı bırakmanıza yardımcı olur ve aynı zamanda akciğerlerinizde detoks etkisi yaratarak zararlı toksinlerin dışarı atılmasına yardımcı olur. Peki macunun içerisinde tam olarak hangi bitkisel maddeler var diye soranlarınız için şöyle sıralayabiliriz:

 • Datça Acıbadem Ezmesi
  Yabani badem çeşidi acıbadem ile ciğerleriniz tamamen yumuşar ve yapışan zehir ayrışır.
 • Doğal Kavruk Zencefil
  Toz haline getirdiğimiz kavrulmuş zencefil ile akciğer kanalları genişler, nefes darlığını tamamen önler.
 • Kaynatılmış Meyan Kökü
  3 hafta boyunca özü çıkartılan meyan kökü sayesinde tüm zehir balgam halinde dışarı atılır.
 • Lavanta Çiçeklerinden Katkısız Bal
  Macunumuzun tadı çok acı olduğundan Lavanta balı ile tatlandırıyoruz. Bu sayede yenilebilir bir hal alıyor.
sigara detoksu

Datça Macunu Nasıl Kullanılır?

Datça macunu kullanımı açısından diğer ürünlerle kıyaslandığında oldukça kolaydır. Size gönderilen ürün kavanoz içerisinde dolu bir macun şeklinde olacaktır. İşte bu acıbadem macunu gün içerisinde 1 kaşık sabah ve 1 kaşık akşam olacak şekilde tok karnına tüketilecektir. Sigara bıraktıran macunu kullandıktan sonra 4 saat boyunca sigaradan nefret edersiniz ve sigara arayışınız kesilir. Günde 2 kaşık tükettiğiniz macun sayesinde 8 saat sigarasız bir gün geçirebilirsiniz. 1-2 ay gibi düzenli bir kullanım sonrasında tamamen sigarayı bırakabilirsiniz.

Yaş meyan kökü ve zencefil ile hazırlanan datça macunu, tadı ve kokusu ile yumuşak kıvamdadır. Meyan kökü içerisindeki bileşenler nedeni ile beynin nikotin isteyen bölümü her macun yenildiğinde uyarılır. Bu uyarım 3-4 saat devam ederek tiryakinin canının sigara çekmesini de engellenmiş olur. Bu sebeple Acıbadem macunu kullanımı sizi sigarayı bırakmaya iter.

acıbadem macunu yorumlar

Datça Acıbadem Macunu Nasıl Etki Gösterir?

Datça macunu kullanan kişilerde ilk günlerde şiddetli öksürüğe neden olabilmektedir. Bunun sebebi kişinin solunum yolu ve akciğerlerinde bulunan pisliğin balgam yolu ile atılmasıdır. Bu konuda endişelenmenize gerek yoktur. Şiddetli öksürük 10 ile 15 gün arasında sürer daha sonrasında yavaş yavaş kesilir. Akciğerleri ve solunum yolu çok fazla kirlenmemiş kişilerde öksürük olmayabilir. Kullanıma ilk başlandığı zaman bu iki etkiden birisi rahatlıkla görülür.

Devam eden günlerde solunumun kolaylaşması ve sabahları birazcık daha enerjik bir şekilde uyandığınızı görebilirsiniz. Akciğer ve solunum yolundaki zararlı maddelerin vücuttan atılmaya başlaması kişinin rahat nefes alıp vermesini sağlar. Bu etki uykuda da görülecektir. Solunum zorluğu yaşayan kişiler uyuduklarında yeterli oksijen tüketemediği için bitkin olarak uyanır. Ancak Datça acıbadem macunu solunum yollarınızı temizleyeceği için daha rahat nefes alabilecek ve daha dinç olacaksınız.

Akciğer temizleme macunu

Datça Macunu Doğal Üretim Midir?

Datça macunu, tam olarak üretim koşulları incelendiği zaman bitkisel bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bununla ilgili gerekli incelemelerde bulunan sonuçlar kalite düzeyi yüksek bitkiler ile üretilmiş olduğudur. Bu kalite düzeyi yüksek bitki nedir biraz bundan bahsedelim. Datça’da tamamen doğal olarak herhangi bir kimyasal madde ile karıştırılmadan yetiştirilen bitkiler toplanarak oluşturulur. Bu bitkiler farklı kalite seviyelerine göre ayrılır.

Kalite seviyesi yüksek olan bitkiler içerisinde daha çok molekül barındırır ve daha çok fayda göstermektedir. Bu nedenle Datça macununun içerisinde herhangi bir katkı maddesi kullanılmaz ve sadece kaliteli bitkilerden üretilir.

Bu kalite seviyesine göre vücuttaki etkileri de değişmektedir. En iyi hizmeti sağlayabilmek için karışımlarda kullanılacak bitkilerin hepsi teker teker kontrolden geçirilmektedir. Yeterli seviyede olmadığı tespit edilen bitkilerin hiç birisi kullanılmamaktadır. Ayrıca insanların akciğerlerinin temizlenmesi konusundaki umutlarını boşa çıkarmamak için ürünlere bandrol yapıştırılır. Üretici firmanın bandrolü olmayan ürünler sahtedir. Eğer böyle bir ürüne rastlarsanız kesinlikle kullanmayınız ve iade ediniz.

Datça Macunu Kullananlar

Datça Macunu Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Akciğer detoksu olarak bilinen Datça acıbadem macunu ürününü kullananlar tarafından hiçbir şekilde olumsuz bir geri dönüş bulunmamaktadır. Akciğer detoksu tamamen bitkisel bir karışımdan elde edildiği için hiçbir yan etki görülmemektedir ve bu nedenle olumlu yorumlarla karşılaşılmaktadır. Datça macunu kullananlar arasında koah hastaları, astım hastaları ve kronik bronşit hastaları bulunmakta. Normalde nefes almakta bile güçlük çeken hastalar akciğer temizleme macununu kullandıktan sonra hastalıklarında bile gerileme olduğunu farketmişlerdir.

Sigarayı bırakanlardan tutun da hastalıklarından kurtulan müşterilerimizin her biri internet sitemizde datça macunu kullanıcı yorumları sayfamızda ürünün nasıl etki gösterdiğini ve nasıl sonuçlar aldıklarını belirtiyorlar. Eğer ürünü kullananların yorumlarını merak ediyorsanız sayfamızı ziyaret edip yorumları okuyabilirsiniz. Eğer kullanıcı yorumları sizleri tatmin etmiyorsa müşteri hizmetlerimizi arayarak ürün hakkına detaylı bilgi alabilir, dilerseniz siparişinizi oluşturabilirsiniz.