Datça Macunu Yorumları, Etkileri, Kullananlar, Şikayet

Yıllarca birçok kişi KOAH hastalığından hayatını kaybetmektedir. Bu hastalığın en başlıca sebebi ise akciğerlerinizin kirli olması. Akciğerlerinizin kirli olma sebebi ise sadece sigaradan dolayı değil hava kirliliğinden dolayı da akciğerleriniz zarar görebilir. Yani “ben sigara kullanmıyorum benim akciğerlerim temiz” düşüncesine kesinlikle kapılmayın.  Dünya da yaşamını sürdüren herkes birer KOAH hastası olma riski taşır. Piyasa da çok tartışma yaratan Datça Acıbadem Macunu adında ki bu ürün akciğerlerinizi en kısa sürede temizlerken nefes darlığı olan kişilerin nefeslerini açmaya yarayacak. Genelde sigara bırakmak isteyen kişilerin tercihi olan bu ürünün piyasa da birçok kişi tarafından aynı isimle fakat farklı renk, koku ve tat ile üretmiş olduğu ve sahte diye tabir edilen ürünler de mevcuttur. Datça Acıbadem Macunu kullanıcıları bu üründen çok memnun kalmış ve sigara içmeyi bırakana kadar tekrar sipariş etmişlerdir. Bu ürününü sadece güvenilir olan web sitelerinden almanızı tavsiye etmekteyiz. Şimdi Datça Acıbadem Macunu kısa bir şekilde tanıyalım.

Sigara kullanımına göre ürünün etki göstermektedir ve düzenli bir kullanım sağladığınız takdirde 1 pakette dâhil etkisini göstermektedir. Akciğer Detoksu olarak da geçen Datça Acıbadem Macunu sigarayı bırakmak ile bırakmamak arasında kalan kişilere sigara bırakma konusunda kesin çözüm sağlamaktadır. Sadece Akciğerlerinizi temizlemekle kalmaz bunun yanında sigaranın yaratmış olduğu öksürüğü ve balgamı kısa sürede atmanıza yardımcı olur. Sabahları vücuda enerji verir ve düzenli olarak 2 ay boyunca kullanırsanız %87 oranında Akciğerlerinizi temizler( Bu oran 2 ay sığara kullanan kişiler içindir ). Sigaranın cildinize vermiş olduğu zararı da en kısa sürede onarır. %100 orijinal ürün alırsanız bu etkilerin her birini teker teker yaşarsınız. Peki, Datça Acıbadem Macunu nasıl sigara içmeyi engelliyor? Bu sorunun cevabını şöyle verelim.

Datça Acıbadem Macunu içeriği sayesinde sigarayı bırakmanıza yardımcı oluyor. Buna destek olarak ta yanında gönderilen Meyan ve Zencefil Çayı kullanıcılarına eşantiyon olarak gönderilmektedir. Bu çay ve macun ile en kısa sürede sigara içmeyi bırakacaksınız ve hatta çevrenizde de sizinle aynı durumda olan kişilere de Datça Acıbadem Macunu önereceksiniz.

Meyan ve Zencefil Çayı Etkisi Nedir?

Meyan ve Zencefil Çayı’nı biraz daha yakından tanıyalım.

Günde 2 bardak tüketilmesi gereken bu çay ile 8 saat boyunca sigarasız bir gün geçirirsiniz.

Sigara içmenize bağlı olarak 1,5 ay içerisinde tamamen sigarayı bırakırsınız.

Bu çay sayesinde canınızın sigara çekmesini önler.

Orijinal Datça Macunu Nasıl Anlaşılır?

Datça Macunu adındaki bu ürünün piyasada başta da dediğimiz gibi orijinal olmayan aynı isimde birçok ürün var. Orijinal olan Datça Acıbadem Macunu 240 gram cam kavanoz şeklinde üretilmiştir. Kahverengi bir renge sahip olan Datça Acıbadem Macunu kapağında önceden açılmaması için koruyucu bir plastik bulunmaktadır. Ürünün kutusunda bandrol vardır ve bu bandrol sadece orijinal olan ürünlerde mevcuttur.

 Datça Acıbadem Macunu İçeriği Nedir?

Datça Acıbadem Macunu içerisinde Datça’da üretilmiş olan Datça Acıbadem Ezmesi, Doğal Kavruk Zencefil, Kaynatılmış Meyan Kökü ve Lavanta Çiçeklerinden Katkısız Bal bulunmaktadır.

Datça Acıbadem Ezmesi: Yabani bir badem çeşididir. Bu acıbadem sayesinde ciğerlerimiz yumuşar ve ciğerlerimize yapışan zehir ayrışmaya başlar.

Doğal Kavruk Zencefil: Zencefil birçok derde devadır. Datça Acıbadem Macunu içerisinde toz halinde bulunan bu zencefil ile akciğer kanalları genişler, nefes darlığı tamamen önlenmiş olur.

Kaynatılmış Meyan Kökü: Uzun süre boyunca kaynatılmış olan Meyan Kökü sayesinde daha önceden akciğerlerden ayrışmış olan zehir tükürük yolu ile vücuttan dışarı atılır.

Lavanta Çiçeklerinden Katkısız Bal: Datça Acıbadem Macununun tadı acı olduğundan dolayı Lavanta Balı ile tadlandırılıyor. Bu sayede herkesin yiyebileceği bir hal alıyor.

Bunlar haricinde içeriğinde Kebabiye, Damla Sakızı, Zerdeçal, Havlıcan, Karabaş otu, Karanfil, Tarçın, Mentol, Okaliptüs, Nane, Harnup Tozu, Ginseng, Kudret Narı Extratı, Kantaron Extratı, Kara Kovan Balı, Harnup Pekmezi, Andız Pekmezi bulunmaktadır.

Datça Acıbadem Macunu Nasıl Kullanılır?

Datça Acıbadem Macunu kullanımı çok kolaydır. Günde 2 defa olarak kullanılır. 1 tatlı kaşığı alınması uygun görülmektedir.