Kara Zencefil Şurubu

Günümüzün önemli bir sorunu olarak bilinen bağışıklık sistemine bir çözüm olarak doğal bitki özleri ile üretilmiş olan karazencefil şurubu tamamen doğaldır içerisinde hiçbir katkı maddesi içermeyen bu ürün solunum ve bağışıklık sistemini düzenlemede oldukça başarılı olan bir üründür.Zencefil bilindiği üzere çok faydalı olan bitkidir.Solunuma da katksı olan bu bitki insanların bağışıklığını da güçlendirir. Çeşitli kimyasal ilaç ve ürünlerin aksine doğal olarak vücudunuzu onarmak sağlık açısından çok daha önemlidir.Bu ürünün en çok öne çıkan özelliği ise solunum sistemini temizlemesi ve bağışıklık sistemini güçlendirmesidir.Güçlü bir bağışıklık sistemi için bu ürünü kullanınız.

Kara Zencefil Şurubu Faydaları?

Antiseptik ve antioksidan özelliği sayesinde vücudu vücuttaki zararlı mikro organizmaların ve ödemin atılmasına yardımcı olur.Vücuttaki fazla ödemi atmaya yardımcı olan bu ürün tamamen doğaldır. Bu hem bağışıklık sistemi konusunda hem de kilo kontrolü konusunda faydalar sağlamaktadır.Kilo vermeye de yardımcı olan bu ürünün saymakla bitmeyen faydaları mevcuttur.

Kara Zencefil Şurubu İçeriği?

Zencefil, Sahil çamı, Tarçın, Çördük, Adaçayı, Enginar, Lavanta, Okaliptus, Isırgan, Biberiye bulundurmaktadır.İçerisinde birden çok bitki bulunduran bu ürün tamamiyle doğaldır.Zaten satın aldığınız zaman ambalajın üstünde gereken bütün bilgiler yazılı olacaktır. Ve içerisinde hiçbir katkı maddesi bulundurmaz.1 kutu içinde 15 adet şase bulunmaktadır. Her şase 15’ml gramajındadır.En çok sorulardan biri ise bu ürünün üretim yeri neresidir? Kara zencefil Şurubu’nun üretim yeri Türkiyedir.

Kara Zencefil Şurubu Kullanımı?

Gün de 2 şase tüketilmelidir. Sabah ve akşam olmak üzere iki şase bir bardak suya karıştırılarak ya da doğrudan tüketilebilir.Kullanımı haricinde bazı saklama kuralları da mevcuttur.Çocukların erişemeyeceği bir yere konulması en önemli uyarımızdır. takviye edici gıdalar normal beslenme yerine geçmemesi, çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmesi, serin ve güneş ışınlarına maruz kalmayacağı yerlerde muhafaza edilmesi gerekmektedir aksi halde ürün bozulma yapabilir. Her şeyin fazlasının zarar olabileceği gibi kara zencefilinde fazlasının kullanılması zararlı olacaktır.

Kara Zencefil Şurubu Fiyatı?

1 adet + kargo ücreti 99TL’dir.
2 adet + ücretsiz kargo 179 TL’dir.
3 adet + ücretsiz kargo 229 TL’dir.