Polibor Prostat Damlası

Günümüzde pek çok erkek prostat problemi yaşamaktadır. Bu problemin ilerlemesi sebebiyle de pek çok kişi kansere yakalanmaktadır.

Bu hastalık erkekler için büyük sıkıntı veren bir hastalıktır. Bu sebeple rahatsızlık yaşayan kişiler bu rahatsızlıktan kurtulmak amacıyla arayışa girmektedir. Erkeklerin bu arayışına son vermek ve sağlıklı olmalarını sağlamak amacıyla uzmanlar Polibor damla isimli doğal karışımı üretmişlerdir. Böylece yaşanan rahatsızlığın etkilerinin azalmasını ve kişilerin sağlıklı yaşam sürmelerini amaçlamışlardır.

Damlanın İçeriği

Prostat rahatsızlığından kurtulması amacıyla laboratuvarlarda yapılan deneyler sonucu üretilen Polibor’un içeriğinde bitkisel maddeler yer almaktadır. İçeriği sayesinde kişilerin sağlıklarına olumsuz etki yapmayan damla aksine erkeklerin prostat rahatsızlığından kaynaklanan sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Damlanın içerisinde yer alan bitkisel maddeler şunlardır;

  • Nar çiçeği yağı
  • Kabak çekirdeği yağı
  • Sıvı boron
  • Sıvı propolils

Bu bitki özlerinden üretilen damlayı kullanan özellikle 40 yaşın üzerindeki erkeklerin prostat rahatsızlığından ve etkilerinden büyük oranda kurtulduğu gözlenmiştir.

polibor damla

Damlanın Kullanımı

Prostat ve benzeri rahatsızlıklar için geliştirilen Polibor’un kullanımı da oldukça kolaydır. Rahatsızlıklarından kurtulmak isteyen kişilerin damlayı günde iki kez kullanmaları önerilmektedir. Sabah ve akşam olmak üzere kullanılması gerekmektedir.

Damlanın bir bardağa koyulan 4/1 ölçüsündeki suya 10 damla damlatılarak tüketilmesi önerilmektedir. Üretilen damlanın bir şişesi kişilere 20 gün kullanım sağlamaktadır. Damlayı düzenli olarak sabah akşam kullanan kişiler etkilerini görmeye başlamaktadır.

Ancak rahatsızlıktan kurtulmaları yaşadıkları prostat rahatsızlığının türüne ve prostat boyutuna göre daha uzun sürebilmektedir. Bunun kişiler ne kadar kullanacaklarını bilemeyecekleri için satış firması personelleri tarafından damlanın kaç gün kullanılacağı bilgisi verilmektedir.

Damlanın Faydaları

Uzman hekimlerce üretilen damla prostat rahatsızlığının ortaya çıkmasını sağlayan prostat bezi iltihaplarının ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Ayrıca damla düzenli kullanıldığında prostatın en büyük belirtilerinden birisi olan idrar çıkışında ortaya çıkan zorlanmayı ortadan kaldırmasıdır. Bu sebeple kişiler idrarlarını rahat yaparak sıkıntıdan kurtulmaktadır. İdrar yıllarındaki sıkıntıları ortadan kaldıran damla aynı zamanda rahatsızlık nedeniyle yaşanan kasık ve bel ağrılarını ortadan kaldırır.

Yan etki içermeyen bu damla prostat rahatsızlığına yakalanan herkes tarafından kullanılır. Bunun dışında rahatsızlığa yakalanmak istemeyen kişiler tarafından da kullanılabilir.

Damlanın Fiyatları

Prostat rahatsızlığına çözüm bulmak amacıyla üretilen damla uygun fiyatlarla alıcısına ulaştırılmaktadır. Kişiler bu damlayı tek bir kutu alıp deneyebilecekleri gibi birden fazla kutu damla alarak hem daha uygun fiyata damlaya sahip olabilmektedir. Böylece bir kutu damlanın bitiminde ara vermeden diğer kutu kullanılmaya başlanabilmektedir. Bu sayede de damla kullanımına ara verilmemiş olmaktadır. Damlanın bir kutusunun fiyatı makul olmaktadır.